O FIRME

MORAVIA Consulting sa zaoberá predajom širokého spektra výrobkov. Ťažiskom sortimentu sú kalkulačky všetkého druhu. Nájdete medzi nimi najbežnejšie modely, zariadenia vybavené špeciálnymi funkciami i kalkulátory finančné a vedecké. Všetky produkty pochádzajú z dielní renomovaných výrobcov: HP, Sharp, Rebell, FIAMO, Fourier a dalších

Kalkulátory Sharp - Vďaka pokročilým funkciám, kvalitnému prevedeniu, prevratným inováciám a vysokej spoľahlivosti si kalkulačky značky SHARP našli cestu do kancelárii, škôl i domácností po celom svete. Široké portfólio obsahuje desiatky modelov od vreckových a stolových kalkulačiek po kalkulačky s možnosťou tlače a vedecké modely. Základným mottom spoločnosti SHARP je: „Vyrábame produkty, ktoré chcú ostatní napodobňovať!“

Kalkulátory HP - Kalkulačky značky HP sú klasikou už od roku 1968, kedy uzrel svetlo sveta prvý model HP 9100A&B. Od tejto doby sa stali kalkulačky HP poprednými predstaviteľmi v oblasti finančných, vedeckých i grafických kalkulačiek a priniesli celý rad unikátnych funkcií a inovácií: úsporné zadávanie dát RPN (reverzná poľská notácia), spoľahlivé a netradične tvarované klávesy „Rotate’n’Click“, kontextové menu a mnoho ďalších.

Kalkulátory Rebell - Produkty značky Rebell sú určené pre osobné a profesionálne použitie, či už v kancelárii, obchode, alebo domácnosti. Ponúkajú najvyššiu kvalitu v súlade s nemeckými štandardami, a to za najlepšiu možnú cenu. Pri výrobe produktov Rebell je aplikovaný ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a všetky produkty vrátanie balenia sú vyrábané z recyklovaných surovín.

Kalkulátory FIAMO - Značka FIAMO sa sústreďuje na vývoj modelov pre oblasť vedy a vzdelávania, pričom sa inšpiruje najnovšími trendami a prispôsobuje sa aktuálnemu dianiu v tejto oblasti. Portfólio tejto značky zahrňuje vedecké kalkulačky, finančné kalkulačky a unikátne výukové kalkulačky na precvičovanie rôznych oblastí matematiky. Všetky produkty značky FIAMO sú vyrábané z recyklovaných materiálov.